Licensed to Sect. Upper Arl./Central Dist.
                                       Hy-Tek's Meet Manager 2/12/2005 09:22 PM
                    Ohio High School Sectionals - 2/12/2005                    
                                    Results                                    
 
Event 2  Girls 200 Yard Medley Relay Div II
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  4 Bexley High School-LE  'A'                        2:01.80    2:00.89   30  
     1) Straight, Sam SR                2) Marschner, Kate FR             
     3) Deringer, Lizzie JR             4) Deringer, Michi SO             
  7 Westerville Central High Schoo-LE  'A'            2:00.78    2:02.71   24  
     1) Kentner, Karli FR               2) Locilento, Alyssa SO           
     3) Agee, Lauren FR                 4) Reams, Kirsten FR              
 10 Grandview Heights High School-LE  'A'             2:06.87    2:07.91   14  
     1) Leutz, Julie JR                 2) Vogel, Anna JR                 
     3) Robinson, Hali JR               4) Beasy, Brooke JR               
 11 Columbus Centennial-LE  'A'                       2:10.31    2:10.80   12  
     1) Stevenson, Taylor SO            2) Scott, Tanni JR                
     3) Deken, Caitlin SR               4) Kochensparger, Kayla JR        
 13 The Wellington School-LE  'A'                     2:12.82    2:11.84    8  
     1) Heshmati, Mitra SR              2) Snyder, Sarah JR               
     3) Miller, Katie JR                4) Heshmati, Mana SO              
 14 Columbus Bishop Hartley HS-LE  'A'                2:09.90    2:12.68    6  
     1) Stromberg, Shannon SR           2) Fitzgerald, Allison SO         
     3) Barger, Kristin SR              4) Tomson, Jacelyn SR             
 16 Teays Valley High School-LE  'A'                  2:19.10    2:15.66    2  
     1) Stir, Allison JR                2) Meyerin, Stephanie SR          
     3) Good, Elizabeth FR              4) Byrne, Kayleigh SO             
 17 Canal Winchester-LE  'A'                          2:27.63    2:26.10  
     1) Shull, Brooke SO                2) Clark, Diane SR                
     3) Mowery, Emily SO                4) Jewell, Sarah SO               
 19 Columbus Eastmoor Academy-LE  'A'                 2:28.65    2:38.66  
     1) Burkett, Victoria JR            2) Jameson, Kierra FR             
     3) Johnson, Alicia SO              4) Stewart, Dauntrica SR          
 20 Bloom Carroll-LE  'A'                             2:36.56    2:55.86  
     1) Horn, Julianne SR               2) Kahrig, Shannon SO             
     3) Kelly, Sarah JR                 4) Yonker, Anna SR                
 
 
Event 3  Girls 200 Yard Freestyle Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deringer, Lizzie          JR Bexley-LE            2:03.85    2:06.11   20  
  2 Deringer, Michi           SO Bexley-LE            2:10.50    2:15.05   17  
  3 Mossman, Sam              FR Bexley-LE            2:15.42    2:15.50   16  
  4 Heshmati, Mitra           SR Wellington-LE        2:15.48    2:16.19   15  
  5 Beiter, Kristi            SR Lanc. Fisher-LE      2:23.87    2:22.48   14  
  6 Whaley, Amanda            SO Westerville Cent-LE  2:26.25    2:26.49   13  
  7 Reams, Kirsten            FR Westerville Cent-LE  2:23.77    2:26.75   12  
  8 Shull, Brooke             SO Canal Winchester-LE  2:30.86    2:27.37   11  
  9 Mercuri, Natalie          FR Hartley-LE           2:28.82    2:27.97    9  
 10 Ansbro, Jackie            JR Hartley-LE           2:28.37    2:28.65    7  
 11 Deken, Caitlin            SR Centennial-LE        2:25.95    2:29.32    6  
 12 Engle, Sarah              FR Westerville Cent-LE  2:34.53    2:31.49    5  
 13 Monnin, Carly             JR Grandview-LE         2:30.54    2:32.02    4  
 14 Kahrig, Shannon           SO Bloom Carroll-LE     2:38.48    2:32.59    3  
 15 Schmitzer, Kelly          SR Centennial-LE        2:41.37    2:35.11    2  
 16 Shonk, Kelsey             FR Hartley-LE           2:37.75    2:35.85    1  
 17 Lowry, Meredith           SO Centennial-LE        2:37.16    2:36.09  
 18 McFadden, Holly           SO Hartley-LE           2:45.80    2:49.58  
 19 Lambert, Brittany         FR Westerville Cent-LE  2:56.66    2:56.22  
 20 Cohen, Sarah              FR Grandview-LE         3:09.33    3:02.92  
 
 
Event 4  Girls 200 Yard IM Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kentner, Karli            FR Westerville Cent-LE  2:14.36    2:14.24   20  
  2 Agee, Lauren              FR Westerville Cent-LE  2:14.40    2:14.88   17  
  3 Leeds, Rachel             FR Bexley-LE            2:32.34    2:32.98   16  
  4 Marschner, Kate           FR Bexley-LE            2:33.13    2:33.46   15  
  5 Stevenson, Taylor         SO Centennial-LE        2:34.83    2:35.21   14  
  6 Lobaugh, Staci            SO Hartley-LE           2:35.13    2:36.19   13  
  7 Scott, Tanni              JR Centennial-LE        2:33.54    2:39.32   12  
  8 Frank, Stephanie          SO Westerville Cent-LE  2:45.38    2:41.77   11  
  9 Heshmati, Mana            SO Wellington-LE        2:42.24    2:42.04    9  
 10 Fitzgerald, Allison       SO Hartley-LE           2:45.04    2:47.51    7  
 11 Stir, Allison             JR Teays Valley-LE      2:53.00    2:49.20    6  
 12 Allwein, Heidi            SR Hartley-LE           2:45.70    2:52.12    5  
 13 Koenig, Brittany          JR Hartley-LE           2:57.28    2:52.79    4  
 14 Lane, Libby               FR Westerville Cent-LE  2:54.83    2:55.11    3  
 15 Wasserman, Annie          SR Bexley-LE            2:58.79    2:58.83    2  
 16 Dingman, Rachel           FR Bexley-LE            3:05.00    3:07.42    1  
 
 
Event 5  Girls 50 Yard Freestyle Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Robinson, Hali            JR Grandview-LE           26.45      26.77   20  
  2 Locilento, Alyssa         SO Westerville Cent-LE    27.27      27.41   17  
  3 Vucic, Audra              SR Lanc. Fisher-LE        28.18      28.06   16  
  4 Brown, Jennifer           SO Hartley-LE             28.70      28.14   15  
  5 Boltz, Jessica            SR Bexley-LE              28.00      28.38   14  
  6 Kochensparger, Kayla      JR Centennial-LE          27.58      28.43   13  
  7 Kelly, Sarah              JR Bloom Carroll-LE       29.17      28.47   12  
  8 Tomson, Jacelyn           SR Hartley-LE             28.36      28.57   11  
  9 Walker, Erica             10 Bishop Ready-LE        28.45      28.67    9  
 10 Reynolds, Michelle        SR Eastmoor-LE            30.16      29.42    7  
 11 Clark, Diane              SR Canal Winchester-LE    29.74      29.51    6  
 12 Lowry, Meredith           SO Centennial-LE          30.42      29.77    5  
 13 McKinney, Sarah           FR Bexley-LE              29.96      30.01    4  
 14 Wasserman, Abbie          SR Bexley-LE              30.48      30.35    3  
 15 Vogel, Anna               JR Grandview-LE           30.59      30.38    2  
 16 Brasket, Chelsea          SO Westerville Cent-LE    31.78      30.40    1  
 17 Meyerin, Stephanie        SR Teays Valley-LE        32.13      30.54  
 18 Aliaga, Ali               JR Grandview-LE           34.60      30.62  
 19 Yonker, Anna              SR Bloom Carroll-LE       32.32      30.72  
 20 Lyon, Kiersten            FR Westerville Cent-LE       NT      30.96  
 21 Lesher, Grace             SO Centennial-LE          33.26      31.44  
 22 Holmes, Eryn              SO Hartley-LE             32.18      31.50  
 23 Lynn, Leah                FR Wellington-LE          32.30      32.09  
 24 Krivicich, Kelly          SO Hartley-LE             31.62      32.11  
 25 Hart, Jen                 SR Bexley-LE              34.51      33.22  
 26 Danis, Kevlin             JR Wellington-LE          35.84      33.97  
 27 Stewart, Dauntrica        SR Eastmoor-LE            32.45      34.84  
 28 Headley, Whitney          FR Westerville Cent-LE    34.56      35.17  
 29 Anderson, Meredith        FR Bloom Carroll-LE       35.35      35.28  
 30 Perrill, Sarah            SO Teays Valley-LE        34.54      35.54  
 31 Sweigard, Danielle        SR Centennial-LE          36.21      36.21  
 32 Vickery, Alex             JR Wellington-LE          38.40      36.78  
 33 Akerman, Nicole           SO Wellington-LE          36.41      37.03  
 34 Jewell, Sarah             SO Canal Winchester-LE    42.06      37.10  
 35 Porter, Mara              FR Grandview-LE           36.78      37.39  
 36 Kinch, Sarah              FR Teays Valley-LE        40.89      39.35  
 37 Horn, Julianne            SR Bloom Carroll-LE       36.28      41.48  
 38 Blanton, Heather          SO Eastmoor-LE            41.34      41.67  
 39 Leidecker, Brittnee       JR Teays Valley-LE        41.22      50.32  
 

 
Event 6  Girls 100 Yard Butterfly Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Agee, Lauren              FR Westerville Cent-LE  1:00.36    1:00.53   20  
  2 Straight, Sam             SR Bexley-LE            1:06.66    1:07.57   17  
  3 Dinkin, Alyson            JR Bexley-LE            1:10.76    1:10.89   16  
  4 Leeds, Rachel             FR Bexley-LE            1:09.70    1:13.40   15  
  5 Miller, Katie             JR Wellington-LE        1:12.13    1:13.54   14  
  6 Mowery, Emily             SO Canal Winchester-LE  1:15.79    1:15.21   13  
  7 Barger, Kristin           SR Hartley-LE           1:13.98    1:15.40   12  
  8 Stromberg, Shannon        SR Hartley-LE           1:15.48    1:15.85   11  
  9 Reams, Kirsten            FR Westerville Cent-LE  1:17.64    1:15.98    9  
 10 Deken, Caitlin            SR Centennial-LE        1:18.33    1:16.74    7  
 11 Holmes, Eryn              SO Hartley-LE           1:26.69    1:29.04    6  
 12 Cohen, Sarah              FR Grandview-LE         1:32.47    1:31.41    5  
 13 Hart, Jen                 SR Bexley-LE            1:33.32    1:40.95    4  
 14 Akarri, Suzanne           FR Westerville Cent-LE  1:58.44    1:45.17    3  
 -- Angelone, 1               FR Westerville Cent-LE  1:37.03         DQ  
 -- McFadden, Holly           SO Hartley-LE                NT         DQ  
 

Event 7  Girls 100 Yard Freestyle Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Locilento, Alyssa         SO Westerville Cent-LE    59.87    1:00.67   20  
  2 Kochensparger, Kayla      JR Centennial-LE        1:00.29    1:02.71   17  
  3 Good, Elizabeth           FR Teays Valley-LE      1:03.21    1:02.72   16  
  4 Kelly, Sarah              JR Bloom Carroll-LE     1:04.72    1:03.19   15  
  5 Vucic, Audra              SR Lanc. Fisher-LE      1:02.31    1:03.66   14  
  6 Boltz, Jessica            SR Bexley-LE            1:04.80    1:05.46   13  
  7 Clark, Diane              SR Canal Winchester-LE  1:07.02    1:05.59   12  
  8 Byrne, Kayleigh           SO Teays Valley-LE      1:08.58    1:05.65   11  
  9 Brown, Jennifer           SO Hartley-LE           1:08.83    1:06.84    9  
 10 Reynolds, Michelle        SR Eastmoor-LE          1:08.49    1:08.79    7  
 11 Tomson, Jacelyn           SR Hartley-LE           1:06.29    1:08.81    6  
 12 McKinney, Sarah           FR Bexley-LE            1:10.15    1:09.05    5  
 13 Brasket, Chelsea          SO Westerville Cent-LE  1:10.86    1:09.55    4  
 14 Yonker, Anna              SR Bloom Carroll-LE     1:15.20    1:10.96    3  
 15 Miller, Eliza             SO Wellington-LE        1:16.82    1:12.73    2  
 16 Wells, Marie              JR Hartley-LE           1:14.05    1:13.17    1  
 17 Wilson, Natalie           FR Westerville Cent-LE  1:14.26    1:13.68  
 18 Spencer, Kate             FR Westerville Cent-LE  1:17.22    1:14.16  
 19 Dingman, Rachel           FR Bexley-LE            1:14.80    1:14.68  
 20 Danis, Kevlin             JR Wellington-LE        1:23.80    1:15.09  
 21 Lynn, Leah                FR Wellington-LE        1:13.60    1:16.25  
 22 Stoltz, Danika            SO Grandview-LE         1:20.21    1:17.60  
 23 Biel, Rachel              SO Hartley-LE           1:19.70    1:17.97  
 24 Kyre, Bethany             SO Centennial-LE        1:27.83    1:19.64  
 25 Whalley, Elizabeth        FR Centennial-LE        1:22.27    1:21.14  
 26 Whalley, Jessica          SR Centennial-LE        1:25.38    1:21.68  
 27 Vickery, Alex             JR Wellington-LE        1:31.60    1:24.02  
 28 Kinch, Sarah              FR Teays Valley-LE      1:34.49    1:25.78  
 29 Porter, Mara              FR Grandview-LE         1:24.92    1:26.40  
 30 Johnson, Alicia           SO Eastmoor-LE          1:26.76    1:29.33  
 31 Callion, Dominique        FR Eastmoor-LE          1:25.23    1:29.86  
 32 Horn, Julianne            SR Bloom Carroll-LE     1:21.39    1:32.96  
 33 Leidecker, Brittnee       JR Teays Valley-LE      1:39.51    1:34.40  
 

Event 8  Girls 500 Yard Freestyle Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deringer, Lizzie          JR Bexley-LE            5:33.20    5:34.75   20  
  2 Deringer, Michi           SO Bexley-LE            6:01.62    6:04.42   17  
  3 Lobaugh, Staci            SO Hartley-LE           6:07.71    6:09.52   16  
  4 Dinkin, Alyson            JR Bexley-LE            6:13.83    6:09.55   15  
  5 Stevenson, Taylor         SO Centennial-LE        6:12.41    6:10.17   14  
  6 Beiter, Kristi            SR Lanc. Fisher-LE      6:13.82    6:19.80   13  
  7 Shull, Brooke             SO Canal Winchester-LE  6:34.67    6:28.03   12  
  8 Whaley, Amanda            SO Westerville Cent-LE  6:25.57    6:31.19   11  
  9 Ansbro, Jackie            JR Hartley-LE           6:46.81    6:40.85    9  
 10 Morrison, Amanda          FR Westerville Cent-LE  6:52.39    6:44.89    7  
 11 Kahrig, Shannon           SO Bloom Carroll-LE     6:55.70    6:47.31    6  
 12 Byrne, Kayleigh           SO Teays Valley-LE      7:13.89    6:48.06    5  
 13 Koenig, Brittany          JR Hartley-LE           6:43.36    6:49.78    4  
 14 Engle, Sarah              FR Westerville Cent-LE  7:06.96    6:51.78    3  
 15 Shonk, Kelsey             FR Hartley-LE           7:08.90    7:11.73    2  
 16 Angelone, 1               FR Westerville Cent-LE  7:24.56    7:41.67    1  
 
       
 
Event 9  Girls 200 Yard Freestyle Relay Div II
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bexley High School-LE  'A'                        1:52.89    1:51.46   40  
     1) Boltz, Jessica SR               2) Straight, Sam SR               
     3) Marschner, Kate FR              4) Mossman, Sam FR                
  2 Grandview Heights High School-LE  'A'             1:49.45    1:51.54   34  
     1) Beasy, Brooke JR                2) Monnin, Carly JR               
     3) Leutz, Julie JR                 4) Robinson, Hali JR              
  3 Columbus Bishop Hartley HS-LE  'A'                1:58.69    1:57.31   32  
     1) Brown, Jennifer SO              2) Barger, Kristin SR             
     3) Shonk, Kelsey FR                4) Mercuri, Natalie FR            
  4 Westerville Central High Schoo-LE  'A'            1:47.66    2:00.13   30  
     1) Lane, Libby FR                  2) Lyon, Kiersten FR              
     3) Whaley, Amanda SO               4) Frank, Stephanie SO            
  5 Columbus Centennial-LE  'A'                       1:53.18    2:03.13   28  
     1) Lesher, Grace SO                2) Johnston, Samantha FR          
     3) Craib, Heather SO               4) Lowry, Meredith SO             
  6 Bloom Carroll-LE  'A'                             2:11.03    2:06.17   26  
     1) Yonker, Anna SR                 2) Kahrig, Shannon SO             
     3) Anderson, Meredith FR           4) Kelly, Sarah JR                
  7 Canal Winchester-LE  'A'                          2:15.60    2:06.75   24  
     1) Mowery, Emily SO                2) Clark, Diane SR                
     3) Jewell, Sarah SO                4) Shull, Brooke SO               
  8 Columbus Eastmoor Academy-LE  'A'                 2:11.30    2:14.31   22  
     1) Burkett, Victoria JR            2) Reynolds, Michelle SR          
     3) Stewart, Dauntrica SR           4) Callion, Dominique FR          
  9 The Wellington School-LE  'A'                     2:16.52    2:16.35   18  
     1) Miller, Eliza SO                2) Lynn, Leah FR                  
     3) Danis, Kevlin JR                4) Vickery, Alex JR               
 
 
Event 10  Girls 100 Yard Backstroke Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Straight, Sam             SR Bexley-LE            1:05.65    1:05.94   20  
  2 Mossman, Sam              FR Bexley-LE            1:05.42    1:06.49   17  
  3 Leutz, Julie              JR Grandview-LE         1:07.66    1:09.02   16  
  4 Heshmati, Mitra           SR Wellington-LE        1:10.55    1:11.87   15  
  5 Walker, Erica             10 Bishop Ready-LE      1:13.17    1:13.81   14  
  6 Stromberg, Shannon        SR Hartley-LE           1:14.20    1:14.12   13  
  7 Heshmati, Mana            SO Wellington-LE        1:15.98    1:14.20   12  
  8 Wasserman, Annie          SR Bexley-LE            1:16.88    1:16.35   11  
  9 Mowery, Emily             SO Canal Winchester-LE  1:18.71    1:16.98    9  
 10 Stir, Allison             JR Teays Valley-LE      1:21.47    1:17.65    7  
 11 Monnin, Carly             JR Grandview-LE         1:20.98    1:19.04    6  
 12 Burkett, Victoria         JR Eastmoor-LE          1:20.73    1:20.34    5  
 13 Lyon, Kiersten            FR Westerville Cent-LE  1:24.78    1:23.19    4  
 14 Morrison, Amanda          FR Westerville Cent-LE  1:25.74    1:23.64    3  
 15 Biel, Rachel              SO Hartley-LE           1:27.30    1:24.58    2  
 16 Johnston, Samantha        FR Centennial-LE        1:26.33    1:25.95    1  
 17 Ross, Melissa             FR Westerville Cent-LE  1:27.73    1:29.40  
 18 Spencer, Kate             FR Westerville Cent-LE  1:29.66    1:29.88  
 19 Stoltz, Danika            SO Grandview-LE         1:33.68    1:30.80  
 20 Perrill, Sarah            SO Teays Valley-LE      1:33.27    1:31.10  
 21 Whalley, Jessica          SR Centennial-LE        1:30.16    1:34.25  
 22 Blanton, Heather          SO Eastmoor-LE          1:45.12    1:58.15  
 -- Wells, Marie              JR Hartley-LE           1:27.41         DQ  
 

Event 11  Girls 100 Yard Breaststroke Div II
===============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kentner, Karli            FR Westerville Cent-LE  1:08.19    1:09.03   20  
  2 Marschner, Kate           FR Bexley-LE            1:11.37    1:12.36   17  
  3 Scott, Tanni              JR Centennial-LE        1:12.98    1:13.22   16  
  4 Fitzgerald, Allison       SO Hartley-LE           1:17.78    1:18.72   15  
  5 Beasy, Brooke             JR Grandview-LE         1:19.56    1:20.08   14  
  6 Miller, Katie             JR Wellington-LE        1:20.53    1:20.41   13  
  7 Snyder, Sarah             JR Wellington-LE        1:23.03    1:21.03   12  
  8 Allwein, Heidi            SR Hartley-LE           1:20.87    1:22.17   11  
  9 Miller, Eliza             SO Wellington-LE        1:26.20    1:23.17    9  
 10 Meyerin, Stephanie        SR Teays Valley-LE      1:24.94    1:23.47    7  
 11 Frank, Stephanie          SO Westerville Cent-LE  1:25.14    1:23.64    6  
 12 Craib, Heather            SO Centennial-LE        1:25.90    1:24.13    5  
 13 Fowler, Jamie             SO Bexley-LE            1:26.97    1:24.79    4  
 14 Good, Elizabeth           FR Teays Valley-LE      1:25.28    1:26.02    3  
 15 Vogel, Anna               JR Grandview-LE         1:27.46    1:27.36    2  
 16 Johnston, Samantha        FR Centennial-LE        1:29.40    1:27.61    1  
 17 Lane, Libby               FR Westerville Cent-LE  1:27.54    1:27.65  
 18 Clark, Kelly              JR Bexley-LE            1:36.79    1:28.68  
 18 Krivicich, Kelly          SO Hartley-LE           1:28.00    1:28.68  
 20 Wasserman, Abbie          SR Bexley-LE            1:32.75    1:31.45  
 21 Lambert, Brittany         FR Westerville Cent-LE  1:31.99    1:32.75  
 22 Aliaga, Ali               JR Grandview-LE         1:35.82    1:32.94  
 23 Stinson, Cara             SO Hartley-LE           1:44.37    1:44.85  
 24 Jameson, Kierra           FR Eastmoor-LE          1:42.76    1:45.91  
 25 Anderson, Meredith        FR Bloom Carroll-LE     1:49.18    1:54.23  
 
 
Event 12  Girls 400 Yard Freestyle Relay Div II
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Westerville Central High Schoo-LE  'A'            3:56.14    3:54.71   40  
     1) Agee, Lauren FR                 2) Reams, Kirsten FR              
     3) Locilento, Alyssa SO            4) Kentner, Karli FR              
  2 Bexley High School-LE  'A'                        4:06.77    4:05.53   34  
     1) Mossman, Sam FR                 2) Leeds, Rachel FR               
     3) Deringer, Michi SO              4) Deringer, Lizzie JR            
  3 Columbus Centennial-LE  'A'                       4:17.69    4:10.23   32  
     1) Stevenson, Taylor SO            2) Deken, Caitlin SR              
     3) Scott, Tanni JR                 4) Kochensparger, Kayla JR        
  4 Grandview Heights High School-LE  'A'             4:09.21    4:15.72   30  
     1) Beasy, Brooke JR                2) Monnin, Carly JR               
     3) Leutz, Julie JR                 4) Robinson, Hali JR              
  5 The Wellington School-LE  'A'                     4:17.47    4:19.08   28  
     1) Heshmati, Mitra SR              2) Heshmati, Mana SO              
     3) Miller, Katie JR                4) Snyder, Sarah JR               
  6 Columbus Bishop Hartley HS-LE  'A'                4:29.93    4:27.27   26  
     1) Lobaugh, Staci SO               2) Brown, Jennifer SO             
     3) Stromberg, Shannon SR           4) Barger, Kristin SR             
  7 Teays Valley High School-LE  'A'                  4:43.56    4:38.52   24  
     1) Stir, Allison JR                2) Meyerin, Stephanie SR          
     3) Byrne, Kayleigh SO              4) Good, Elizabeth FR             
  8 Columbus Eastmoor Academy-LE  'A'                 5:16.08    5:20.14   22  
     1) Burkett, Victoria JR            2) Reynolds, Michelle SR          
     3) Stewart, Dauntrica SR           4) Callion, Dominique FR     
                                               
                                               
  Licensed To:  Sect. Upper Arl./Central Dist. Hy-Tek's MEET MANAGER  9:23 PM  2/12/2005  Page 1
  Ohio High School Sectionals - 2/12/2005
  Team Rankings - Through Event 12
  Female Team Scores - Div II Division
  Place   School   Points
  1   Bexley High School   COBX-LE   403
  2   Westerville Central High Schoo   WCE-LE   304
  3   Columbus Bishop Hartley HS   CBH-LE   253
  4   Columbus Centennial   COC-LE   185
  5   The Wellington School   COTW-LE   155
  6   Grandview Heights High School   COGH-LE   147
  7   Canal Winchester   CWI-LE   87
  8   Teays Valley High School   ATV-LE   81
  9   Bloom Carroll   CBC-LE   65
  10   Columbus Eastmoor Academy   CEA-LE   63
  11   Fisher Catholic   LFC-LE   57
  12   Columbus Bishop Ready   COR-LE   23
  Total   1,823.00